Frigo - słów kilka

Firma rozpoczęła działalność w 1989 r. w tworzącym się nowym systemie gospodarczym - działając początkowo na rynku sieci marketów.
Większość naszych realizacji polegała na dostawach nowych zaawansowanych technicznie i technologicznie urządzeń, produkowanych w Europie, a także w USA -głównie dla sektora produkcji i przetwarzania żywności.
Przez ponad dwie dekady zrealizowaliśmy przedsięwzięcia związane z klimatyzacją, chłodnictwem i wentylacją, zarówno w zakresie małych realizacji, jak i dużych inwestycji przemysłowych.

Stacja benzynowa? Sklep? Supermarket? Magazyn przemysłowy? Klimatyzacja w obiekcie hotelowym czy serwerownia - chętnie zaproponujemy wykonanie usługi kompleksowej polegającej na profesjonalnym doradztwie techniczym, dostawie urządzeń oraz nadzorze nad wykonawstwem.
Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i projektowe. Nasi pracownicy biorą udział we wszystkich liczących się imprezach targowych branży HVACR.
Nasz asortyment obejmuje wszystkie urządzenia stosowane w klimatyzacji i chłodnictwie, włączając w to systemy o zastosowaniu przemysłowym w obiegu pośrednim i bezpośrednim, a także szeroki wybór komór chłodniczych, mroźniczych, urządzeń chłodniczych dla gastronomii, mebli chłodniczych i mrożniczych, witryn chłodniczych oraz innych urządzeń. Współpracujemy z najważniejszymi i największymi Producentami urządzeń w Europie.
Zapewniamy wysoką jakość urządzeń zgodną z systemem Eurovent.

Na co dzień staramy się doskonalić, tak aby świadczyć Państwu najwyższą jakość usług - zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO (wdrożonym w 2001 r.) oraz normą ISO 9001:2000 (popr. 2008) .
Serwis FRIGO to wykwalifikowana kadra posiadająca certyfikaty zawodowe. Mamy sieć punktów serwisowych na terenie Polski oraz w krajach sąsiadujących.
Dbamy o dobrą atmosferę!
Stosujemy jedynie czynniki ekologiczne, a nasze energooszczędne instalacje spełniają wszystkie niezbędne dyrektywy unijne.

eco2

FRIGO to firma, która w codziennej działalności spełnia wszystkie obowiązki wynikające z ustawy o ZSEiE. Numer rejestru: GiOŚ E0006861W.

Od początku istnienia Krajowego Forum Chłodnictwa, jesteśmy członkiem tej organizacji.
FRIGO to sprawność, solidność oraz indywidualne podejście do każdego projektu.